Luisana Lopilato Kosovo


 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Sat Oct 04, 2008 2:35 pm

"Pampa Films" ka konfirmuar se Luisana Lopialto dhe Nicolas Cabré do te jene protagonistet kryesor te filmit te ri Argjentinas i cili pritet te filloj te shfaqet ne vitin 2009 .

Edhe pse ata te dy ne fillim te vitit 2009 , do te jene te zene me projekte tjera , Luisana me "Atracción x 4" ndersa Cabré me "Por amor a vos" , ata shpresojne se do te ia dalin me sukses realizimin e ketij filmi .
Filmi shfaq nje histori romantike te perballur me aksion . Punimet per kete film do te fillojne ne vitin 2009 , kur edhe pritet te shfaqet po ate vite .
Per fate te keq nuk kemi me teper informacione lidhur me kete film , mirepo nese arrim te informohmi per dicka me teper natyrsht se do te ju informojme edhe ju .
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
SelaPosts : 5
Join date : 2008-10-08

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Sat Nov 08, 2008 4:31 am

sa mir gracias
Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Sun Nov 09, 2008 10:24 am

suksese per lu-n
Back to top Go down
View user profile
Luly@
Admin
Admin
avatar

Posts : 333
Join date : 2008-08-17

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Sun Nov 09, 2008 12:44 pm

Gjithashtu edhe une ju uroj suksese !!!
Back to top Go down
View user profile http://luly-kosovo.com
luy4ever

avatar

Posts : 116
Join date : 2008-08-19
Age : 25

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Tue Nov 11, 2008 11:56 am

sa miiiiiiiire!shume sukses luisana apo jo?

_________________
y morirme contigo si te matas
y matarme contigo si te mueres
pork amores que no matan mueren
pork amores que no mueren nunca matan

Back to top Go down
View user profile
rrita

avatar

Posts : 226
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Thu Nov 13, 2008 12:59 pm

sigurisht qe po Very Happy
Back to top Go down
View user profile
diablofPosts : 13
Join date : 2009-04-12

PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   Sun Apr 12, 2009 5:58 am

sukses
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!   

Back to top Go down
 
Luisana dhe Cabré se bashku ne nje film !!!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cop and Badman (Liccle Film Dvdrip)
» The Pussi-fication of horror film
» Koji ste film poslednji gledali?
» NEWS FLASH! ! !
» Vertigo (not the movie)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Luisana Lopilato Kosovo :: ●●● NEWS ●●● :: Shqip-
Jump to: